סיפור גמילה מעישון של דורי

דורי הגיע אלי לטיפול גמילה מעישון לאחר כמה אירועים מוחיים, כשצידו הימני של הגוף משותק חלקית. גבר נאה, אינטיליגנט וסרקסטי. העיניים שללו כבר ראו הרבה, לא מתרגש משום דבר. הגיע לדרגה בכירה מאוד בצבא ועכשיו הוא פנסיונר.
 
לא לפני שתבע את חצי העולם ואישתו על עוולות שעשו נגדו במהלך שירותו הצבאי. אין מה להגיד, פראייר הוא לא.
היום הוא שואב את הנאתו ממשחק עם שני נכדיו ומטיפוח גינתו בביתו היפה.
נהניתי לעבוד איתו, נהניתי מההומור המתוחכם שלו. שלוש שעות טיפול הגמילה חלפו להן מהר. ארבעה ימים אחרי הטיפול הוא מתקשר לספר לי שהוא מעשן סיגריה אחת ביום בבוקר.
 
הצטערתי לשמוע, אבל הוא הבטיח לי שזו רק סיגריה אחת ושאין שום בעיה ושאפשר להשאיר את המועד של טיפול השימור שלנו על כנו.

כשהגיע לטיפול השימור הוא כבר עישן ארבע ליום. כמו שאני כבר יודעת ומסבירה תמיד, אין דבר כזה לעשן סיגריה אחת ליום למי שהיו מכורים כי מתבצע תהליך של זליגה איטית ובלי לשים לב, אחרי שבועיים כבר מעשנים במלוא המרץ. ישב דורי מולי בפגישה, מאוכזב מעצמו. אני דווקא לא מאוכזבת ממנו ולא מאף אחד אחר שלא הצליח במאה אחוז, או בכלל. לא מגנה ולא שופטת, אני פה בשביל לעזור, בשביל להבין מה קרה ולתת מענה לבעיה. אם מישהו מעשן עדיין, זה סימן שיש נושא שלא טופל, זה הכל.
 
והבעיה התגלתה די מהר. דורי לא יכול ללכת לשירותים בבוקר מבלי שעישן את הסיגריה שלו. נשמע לכם מוכר חברי המעשנים? דורי פחד שאם לא יעשן בבוקר, לא יוכל להתפנות והמחשבה הבעיתה אותו והפיתרון היחיד היה סיגריה.
 
הרגעתי את דורי והבטחתי לו נאמנה שבמשך כל השנים שאנשים נגמלים אצלי מסיגריות עוד אף אחד לא התפוצץ... שאולי ייקח לגוף כמה ימים אבל הוא ידע לעשות את מה שהוא צריך ושייסמוך עליו. שאר הסיגריות כבר היו סתם, כי הוא כבר ממילא עישן. כמו כן הפניתי את דורי לחנות טבע לקנות מוצרים טבעיים שיעזרו לו בעניין הבוקר.
 
דורי הפסיק לעשן והפלא ופלא, הגוף שלו מתפקד בצורה נורמאלית. ממש כמו כולם.
 
דורי גר ליד והוא בא לטיפולי חיזוק נוספים, ככה סתם בשביל הכיף. גם אני נהניתי לראות אותו..
2all בניית אתרים