גמילה ממריחואנה וחשיש

גמילה מסמים קלים מתבצעת על אותו עיקרון של הגמילה מסיגריות.
קודם כל, על המעשן להחליט כי הוא רוצה להפסיק את השימוש בסמים. זה קורה בדרך כלל כאשר האדם מבין כי הנזק שנגרם כתוצאה מהעישון עולה על התועלת.
במפגש הייעוץ הראשוני אני מבררת עם המטופל את התדירות שבה הוא מעשן, כמה שנים, האם אנשים סביבו מעשנים, מדוע רוצה להפסיק, האם ניסה להיגמל בעבר, האם זה זמן מתאים עבורו מבחינת מה שקורה בשאר השטחים של חייו וכו' וכו'
לאחר שנלקחו בחשבון כל הנ"ל ואני מבינה את צרכיו הייחודיים של המעשן ובונה לו את הטיפול המתאים עבורו, אנו ניגשים לגמילה עצמה.
הפחד הגדול של המשתמשים בסמים הוא שללא הסמים לא יצליחו להסתדר / לתפקד / להירגע וכו'.
פחד זה הינו פחד שווא! כל אחד ואחד מהאנשים שניגמלו מסמים מדווח כי חייו טובים, מלאים ומספקים יותר ללא העישון.
חשוב לי לציין כי גם הגמילה מסמים קלים נעשית בטיפול אחד אינטנסיבי וממוקד, בן שלוש שעות,  שבו נעשית שבירה מאסיבית של כל ההרגלים האמונות והפחדים שקושרים את המעשן לסמים. כמו כן, מקבל הניגמל את כל הידע, הכלים והליווי שנדרשים לו כדי להשתחרר בצורה מוחלטת, אמיתית ויציבה מהאשליה הגדולה שנקראת סמים קלים.
מניסיוני, ברוב המקרים אין צורך באישפוזים וכאשר הגמילה נעשית בצורה נכונה ומדוייקת, יכול הניגמל לחזור מיידית לחיים נורמאליים וחופשיים מההתמכרות.
מטבע הדברים (סמים זה עדיין לא חוקי במדינת ישראל), איני יכולה לתת באתר שמות וטלפונים של מעשנים שניגמלו איתי, אולם בשיחת טלפון אישית אשמח לתת שמות של ממליצים. לסיפורי נגמלים מסיגריות לחץ כאן
2all בניית אתרים