התוכנית להכשרת מטפלים לגמילה מהתמכרויות

הפכו למטפלים גומלים תוך 4 חודשים, עסקו במקצוע גדוש בשליחות ובטחון תעסוקתי

הכשרת מטפלים לגמילה מהתמכרויות

תוכנית ייחודית, יסודית ומובילה, להכשרה מקצועית ועסקית בתחום הגמילה מהתמכרויות
התוכנית שבונה אותך, הן כמטפל מקצועי לגמילה מהתמכרויות (אוכל, עישון והתמכרויות נוספות) והן כעצמאי מצליח – כל הכלים והתשתית הדרושה להיותך בעלים של קליניקה עובדת ורווחית

התוכנית להכשרת מטפלים ולאלו הרוצים להשתלב בתחום

תכנית הכשרה ייחודית ומוכחת המכשירה אתכם להיות מטפלים מקצועיים של "מרכז בן ארי לגמילה מהתמכרויות" כאן תוכשרו להפוך למטפלים הגומלים מהתמכרויות: אוכל, עישון והתמכרויות נוספות

ויש בונוס! במהלך התוכנית תעביר איילת בן ארי גמילה לכל התלמידים שסובלים בעצמם מהתמכרות

רוצים לדעת עוד?

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה לתוכנית הכשרת מטפלים יש למלא את הפרטים הבאים:

למי מתאים התוכנית להכשרת מטפלים לגמילה מהתמכרויות?

למטפלים המבקשים להרחיב את ארגז הכלים והביקושים
לחץ כאן
לתוכנית מגיעים אנשים כמוך שמרגישים שחסר להם הכלי המקצועי של הגמילות. הקורס מכשיר מטפלים ומעניק כלי משמעותי נוסף, המאפשר להם לבצע טיפולי גמילות מאוכל ומעישון
לאנשים ללא רקע טיפולי המחפשים מקצוע מניב
לחץ כאן
לתוכנית ההכשרה של "מרכז בן ארי לגמילה מהתמכרויות", מאפשר גם לאלו ללא ניסיון כמטפלים, לקבל הסמכה ולהתחיל לעבוד במקצוע מניב בעל הכנסה גבוהה, להגשים חלום פנימי ולהפוך למטפלים מקצועיים
לאנשים המעוניינים לעבוד כגומלים באופן מיידי
לחץ כאן
לתוכנית ההכשרה של "מרכז בן ארי לגמילה מהתמכרויות" , מביא בשורה בעולם הגמילות ומציע שיטת גמילה ייחודית ומוכחת, הנלמדת תוך 4 חודשים בלבד. ההכשרה מתאים לאלו המבקשים לקבל כלים לעבודה כמטפלים גומלים, מבלי לעבור דרך חתחתים ולימודים, של עשור באקדמיה

איפה זה פוגש אותך?

לתוכנית מגיעים אנשים כמוך שמרגישים שחסר להם: או שחסר להם הכלי המקצועי של הגמילות, או שחסר להם הדבר הזה שישבור את תקרת הזכוכית הכלכלית שלהם כמטפלים, או שחסר להם את עצמם: להגשים חלום פנימי ולהפוך למטפלים מקצועיים, מבלי לעבור דרך חתחתים ולימודים של עשור באקדמיה.
אז איפה זה פוגש אותך?

חסר לי הכלי של הגמילות

אתה מטפל מקצועי: יש לך קליניקה, מוניטין, סיפורי הצלחה מרגשים ומטופלים מרוצים, אבל כשהבעיות של המטופלים שלך כוללות התמכרויות, שם אתה מרגיש תקוע, שם אתה מרגיש שחסרים לך כלים, שחסר לך לדעת איך להוביל תהליכי גמילה מוצלחים, איך להוביל אותם לפתרון אמיתי לבעיה שלהם. כאחד שמוביל תהליכים מוצלחים ונחשב למקצועי, חשוב לך לדעת כיצד להוציא גם גמילות מהתמכרויות.

 

בסרטון משמאל תוכל לשמוע ולקרוא מטפלים שהיו במקום שלך, תוכל לשמוע על החששות שלהם מלעבור עוד תוכנית ועוד סתם תעודה על הקיר ומה הם קיבלו בפועל.

נמאס לי להיות בהישרדות כלכלית, אני יודע שאני שווה הרבה יותר מזה

כמטפלים ומאמנים אנחנו עוברים דרך ארוכה, כל החיים אנחנו סוג של סטודנטים: לומדים עוד ועוד קורסים, הכשרות, פרקטיקום למיניהם, משקיעים לא מעט זמן וכסף על ההכשרה שלנו ובסופו של יום בקליניקה, מוצאים את עצמנו במצב של הישרדות: גם מתקשים להביא לקוחות וגם הלקוחות לא משלמים לנו מספיק (200 שח לפגישה זה לא מספיק!). אנחנו מוצאים את עצמנו מלקטים כל חודש ולא רואים מזה מספיק כסף, אנחנו רוצים לא רק הכרה מקצועית אלא גם הצלחה כלכלית.
יש לך מעין קול פנימי כזה שיודע שאתה ממש טוב בזה, אוהב לעזור לאנשים לפתור את הבעיות שלהם ושחייבת להיות דרך להתפרנס מזה יפה ואפילו יפה מאוד, כדי שתוכל להמשיך לעסוק במה שאתה אוהב וטוב בו. יכול להיות שאתה גם מכיר סביבך קולגות (אולי אפילו פחות מקצועיים ממך) שפרצו את תקרת הזכוכית הזאת וזה מתסכל אותך שאצלך זה עוד לא קרה.

יום יום אני קם לעשייה שהיא חסרת ערך ומשמעות עבורי, אני לא מסופק, אני חושב על הסבה מקצועית לתחום הטיפול אבל...

יכול להיות שהחוסר שאתה חווה הוא משהו פנימי מהותי – חסרה לך עשייה מקצועית שיש בה סיפוק, משמעות, שליחות, ויש בך קול פנימי כבר שנים, ולרוב גם קולות חיצוניים של הסביבה הקרובה, שפיספסת ושהיית צריך להיות מטפל, אבל מה עכשיו הסבה מקצועית? שנים של לימודים? ושלא לדבר על ההקרבה הכלכלית…
התוכנית שלי מאפשר לאנשים בדיוק כמוך, שמחליטים להגשים חלום ישן ומבינים שפה יש הזדמנות, לעבור הכשרה קצרה יחסית, להפוך למטפל מקצועי בתחום / נישה שיש בהם פוטנציאל כלכלי אמיתי.

אפשר גם אחרת

תחום הגמילות מוכיח שאפשר גם וגם:

מדובר בהתמחות בתחום נישתי ומאוד נחוץ. הבעיה היא אינסופית, ולכן להיות מטפל לגמילה מהתמכרויות ב"שיטת בן ארי" מאפשר לך גם לעסוק בעשייה שיש בה סיפוק, משמעות, שליחות, לקבל אהבה והערכה מהמטופלים שלך וגם לחיות ברווחה כלכלית, מאחר ומקובל לשלם על תהליכי גמילה אלפי שקלים.

תוכנית ההכשרה של מרכז בן ארי בונה אותך גם כבעל עסק על מנת שהפוטנציאל הכלכלי לא ישאר בגדר פוטנציאל, אלא יהפוך לממשי.

על מנת להיות בעל קליניקה משגשגת לגמילה מהתמכרויות דרושים לך כלים וידע גם בתחום העסקי: לדעת כיצד להביא לקוחות, כיצד לנהל את תהליכי המכירה מול לקוחות וכיצד לנהל את העסק.

עם יד על הלב – אתה ואני יודעים שלפעמים הלימודים הם החלק הקל, ואז יוצאים לעולם האמיתי ומתחילים להתעורר כל סימני השאלה והספקות. המטרה שלי היא שמהרגע הראשון תעבוד, תרוויח ולא תצא רק עם תעודה יפה על הקיר, עם חצי חלום ביד, אלא עם כלים ודרך לממש את מה שלמדת.

מה זה בדיוק גמילה מהתמכרויות ב"שיטת בן ארי"?

זו שיטת גמילה המאפשרת גמילה מהתמכרויות בטיפול אחד קצר ומדוייק.

השיטה הינה פרי מחקר ארוך שנים ומבוססת על הבנה עמוקה לנפשו, פחדיו, צרכיו ומנגנוניו של המכור.

"זיהיתי חוקיות שחוזרת על עצמה בכל סוגי ההתמכרויות ופיצחתי את מנגנון ההתמכרות. זה אפשר לי ליצור פתרון פשוט וייחודי לבעיה כל כך מורכבת." איילת בן ארי

לכן השיטה נחשבת לגאונית, מהפכנית ומצליחה (95% הצלחה בגמילות מאוכל!) ואנשים מכל רחבי הארץ והעולם פונים ומגיעים למרכז בן ארי.

השיטה עצמה פשוט מדהימה

"אף אחד לא עלה על זה לפני כן. זו שיטה, זו דרך גמילה שאני לא מתקלתי בה עם המטופלים שהגיעו אלי כבר אחרי גמילות מוצלחות יותר, מוצלחות פחות."

סיגל וייס גרוסמן, בוגרת התוכנית.

לאחר התוכנית גם אתה תקבל כאלה תודות:

מהות השיטה / מנגנון ההתמכרות:

התמכרות היא התמכרות והיא תמיד לופתת את המכור באמצעות דבר אחד בלבד: תחושת ההשתוקקות והצורך.

מה זה אומר? – שהמכור יכול לקבל החלטות יפות ונעלות מהיום ועד מחר, אולם כשיחוש את ההשתוקקות והצורך, ההחלטות הללו תיזרקנה לפח. למעשה שבויים כל המכורים במעין מעגל קסמים אכזרי שקשה להיחלץ ממנו בלי סיוע, ופה נכנסים הכלים והשיטה הנלמדים בתוכנית הכשרת המטפלים ב"מרכז בן ארי" ומחלצים את המכור.

באילו התמכרויות ניתן לטפל באמצעות שיטת בן ארי:

גמילה מאוכל

גמילה הנחשבת למהפכנית במיוחד: גמילה מותאמת אישית במקום גמילות גורפות ודרקוניות כמו גמילה מסוכרים ופחמימות, שמשאירות את האנשים (כשהן מצליחות) בלי איכות חיים, שכן סוכרים ופחמימות יש כמעט בכל מאכל וקשה לחיות בצורה כה מוגבלת.

גמילה מעישון

השיטה מתאימה לגמילה מעישון סיגריות וסמים קלים. הגמילה מנתקת את המכור מתחושת ההשתוקקות והצורך לעשן והופכת מכורים לאנשים חופשיים

"שיטת בן ארי" מתאימה גם לגמילות נוספות, ביניהן: גמילה מכסיסת ציפורניים, תלישת שערות (טריכטולומניה), מציצת אצבע, גמילה מפורנו, גמילה מהימורים ועוד…

איך הכול התחיל:

מטופלים שעברו את תהליך הגמילה, חלקם היו מטפלים בעצמם, חלקם רצו להיות מטפלים, פשוט ביקשו ממני ללמד את השיטה, ראו את האפקטיביות שלה ורצו לעסוק בזה גם, כך נולד המחזור הראשון של תוכנית הכשרת מטפלים לגמילה מהתמכרויות.

"הלימודים אצלה מדהימים כי הם כוללים גם תיאוריה, גם הסברים, הם כוללים גם צפיה בטיפולים, בגמילות, בייעוצים, זה משהו שלא ראיתי במקומות אחרים, באמת, פשוט לא ראיתי במקומות אחרים, את רמת הפתיחות, רמת העומק, ואת היכולת בעצם להציץ לקליניקה בזמן אמת. מה קורה שם באמת. אז הכול הרבה יותר מחובר, זה לא רק תיאוריה, זה לא רק כלים."

amirminisquare
אמיר קוליק, בוגר התוכנית

מה התוכנית כוללת:

בתוכנית ההכשרה תלמד איך להוביל אנשים בטיפול אחד וממוקד לפתור בעיה קשה שהם סובלים ממנה במשך שנים ואיך להוביל אותם לנקודת החופש, זו פשוט חוויה שאני לא יכולה לתאר את העוצמה שלה 😊

הגמילה אמנם מתרחשת בפגישה אחת אך ההכשרה הנדרשת אורכת מספר חודשים ובנויה באופן הבא:

לימודי תאוריה ותרגול – 16 מפגשים קבוצתיים בני 3 שעות

מפגש קבוצתי עם קבוצת כוח איכותית שרצה יחד איתך למטרה אחת – להפוך למטפלים לגמילה מהתמכרויות הטובים ביותר. התלמידים בקבוצה יהפכו מהר מאוד לחבריך הקרובים ביותר, שדוברים אותה שפה מקצועית ועסקית ומתקדמים יחד. המפגשים כוללים הרצאות תוכן, צפייה וניתוח גמילות, ניתוח מקרים, תרגולים וסימולציות. בהמשך העמוד תוכל לראות את סילבוס התוכנית.

הדרכות אונליין + צפייה בגמילות אמיתיות

כחלק מתוכנית ההכשרה תצפה בצילומי גמילות אמיתיות שמתקיימות ב"מרכז בן ארי", כך שתוכל לראות כיצד התאוריות הנלמדות בקורס עובדות הלכה למעשה. תוכל להיות "זבוב על הקיר" בקליניקה שלי ולראות כיצד אני מיישם את הגמילה מול אנשים אמיתיים: לראות את הכאבים, המצוקות והשמחה שהתהליך מצליח. שיטת העבודה שלי על מגש של כסף, כל מה ששלי – שלך

סטאז'

התוכנית כוללת תקופת התמחות שתסיים לאחר שהצלחת להעביר 10 טיפולי גמילה מוצלחים. במהלך הסטאז' אני והקבוצה נלווה ונדריך אותך ונעזור לך להתמודד עם שאלות שיעלו מהעבודה עם לקוחות אמיתיים. אתה לא לבד. עם סיום הסטאז' תקבל תעודת מטפל "בשיטת בן ארי" ותוכל לרוץ קדימה.

הקמת מערך שיווקי ועיסקי

פרקטיקה בגיוס לקוחות וניהול עסק. לאחר שרוכשים את המקצוע, לומדים כיצב להפוך אותו לעיסוק בפועל: מהקמת תשתיות שיווק דרך מכירה ללקוחות סקפטים ומיואשים ועד ליצירת מועדון לקוחות מרוצים שממליצים עליך לכל מי שהם מכירים. ככה בונים הצלחה כלכלית!

למי התוכנית מתאימה?

 • אנשי מקצוע שרוצים כלי נוסף – פסיכולוגים, מטפלים רגשיים, מאמנים, תזונאים, דיאטניים.
 • מטפלים / מאמנים בתחילת הדרך – מרוויחים 150-200 ₪ לטיפול ונאבקים על מילוי הקליניקה.
 • מטפלים מאמנים שמחפשים תחום התמחות נישתי וספציפי כדי להתמקצע בו.
 • הסבה מקצועית – אנשים שתמיד חלמו להיות מטפלים מקצועיים, אבל לא רוצים להיכנס לשנים של לימודים.

התוכן הנלמד בתכנית [סילבוס התוכנית]

המטרה שלי בתוכנית הכשרת מטפלים לגמילה מהתמכרויות היא שיהיה לך את כל הידע שצריך כדי להוביל תהליכי גמילה מקצועיים ומוצלחים וכדי לנהל קליניקה משגשגת ורווחית. לכן תכני התכנית בנויים בסדר כרונולוגי הנכון ביותר לצרכים אלו, נתחיל בבנייתך כמטפל מקצועי, נמשיך בבניית תהליכי גמילה מקצועיים, הכרות והבנת תהליכי חשיבה והתנהלות של מטופלים בתהליכי גמילה, ונסיים בבניית קליניקה מקצועית וריווחית.

מבואות

 • היכרות.
 • הצגת הקורס.
 • הצגת המודל העסקי.
 • מהו "תדר" וחשיבותו לטיפול הגמילה.
 • אמון, הקשבה, התמסרות.
 • מערכת היחסים "מטפל" – "מכור".
 • Setting חשיבותו ומשמעותו.
 • הקשבה (כולל מיפוי אסטרטגיות לאי הקשבה אצל המכור).
 • אומנות ההובלה.
 • הצפה בזמן אמת (של תת המודע).
 • שליטה.
 • נירמול.
 • טראנסלוג'יק.
 • טיפול בהלם.
 • מה זו התמכרות ומדוע זו בעיה עולמית כה חמורה.
 • מיהו המכור ועם מה מגיע לגמילה מבחינה מנטלית ורגשית.
 • מה זו גמילה והייחודיות שבטיפול גמילה, לעומת שאר הטיפולים הידועים בשוק.
 • הבנת קונספט "הילד הפנימי" בהתמכרות.
 • קונספט "ההתמכרות".
 • קונספט "שדה הקרב".

תנועה / שיווק

 • דוגמאות לדפי נחיתה לגמילה מהתמכרויות.
 • חשיבות דף הנחיתה / אתר ביתי.
 • עלויות.
 • רשתות חברתיות – כתיבת פוסטים.
 • הפניות מלקוחות מרוצים.
 • SEO.
 • נטוורקינג.
 • הרצאות.
 • רשתות חברתיות – קמפיינים ממומנים.
 • גוגל.
 • דיוורים.
 • מאמרים בתשלום.

מכירה שלב 1 – שיחת הטלפון

 • סוג ההתמכרות.
 • היקף הבעייה.
 • נסיונות קודמים.
 • מוכנות לשלם.
 • סינון לקוחות שאינם מתאימים / בשלים.
 • גמילות מעישון.
 • גמילות מאוכל.

מכירה שלב 2 – ניהול פגישת ההיכרות עם המכור

 • התחברות.
 • בניית אמון.
 • בירור שאלת הבשלות והמוטיבציה (פרמטר חשוב לניבוי הצלחת הגמילה).
 • הרכבת רשימת גמילה.
 • גמילה מנשנשת.
 • גמילה מאכילה לילית.
 • שילובים אפשריים בין התוכניות.
 • סכמת ההרצאה.
 • סכמה + הסברים לכל שלב.
 • צפייה בפגישות ייעוץ אמיתיות.
 • הבנת הלך נפשו של המכור בכל שלב משלבי הפגישה.
 • תרגול היעוץ ע"י התלמידים.
 • מה נחשב לאבחנה פסיכיאטרית.
 • מתי לקבל / לא לקבל לקוח.
 • התייעצות עם הפסיכיאטר.
 • טיפול בהתנגדויות.
 • לדעת "לשחרר".

טיפול הגמילה

 • חשיבות הגבייה בתחילת התהליך.
 • סליקה.
 • תשלומים.
 • יצירת התדר הנכון לגמילה.
 • סכמת התהליך.
 • סכמה + הסברים לכל שלב.
 • המשמעות של קיצור הליך הגמילה.
 • הבנת המנגנונים הנפשיים המופעילם אצל המכור בכל שלבי הגמילה.
 • צפייה בגמילות אמיתיות.
 • סכמת התהליך.
 • סכמה + הסברים לכל שלב.
 • ניתוח מעמיק של שלבי הגמילה.
 • הבנת המנגנונים הנפשיים המופעלים אצל המכור בכל שלבי הגמילה.
 • צפייה בגמילות אמיתיות.
 • תרגול הגמילה ע"י התלמידים.

עבודה עם תת המודע של המכור

 • כיצב מכינים את הלקוח לעבודת תת המודע.
 • לימוד טכניקת הרפייה.
 • לימוד טכניקת העמקה.
 • אבריאקציות.
 • שפת הדימויים והרגש.
 • אין מרכז למילה "לא".
 • טקסטים מוכנים.
 • צפייה בתהליכים מצולמים.
 • התנסות מעשית.
 • הקוונטיות של האנרגיה.
 • תודעה משפיעה על תודעה.
 • לימוד שלבי הריפוי.
 • התנסות מעשית.

גמילות נוספות

 • המערך הנפשי של המכור.
 • המערך הנפשי של המכור.
 • המערך הנפשי של המטפל.
 • העוול העולמי שמתבצע נגד מי שסובל מתלישת שערות.
 • המערך הנפשי של המכור.
 • הייחודיות של גמילות אלו.
 • מתי אפשרי לבצע טיפול גמילה.
 • המערך הנפשי של המכור.
 • רלוונטיות הגמילה.
 • מתי אפשרי לבצע טיפול גמילה.
 • המערך הנפשי של המכור.
 • רלוונטיות הגמילה.

עבודה עם בני נוער

 • גיל.
 • בשלות.
 • רלוונטיות.
 • קטינים – אישור אפוטרופוס.
 • מי הלקוח שלנו?

הליווי שלאחר הגמילה

 • פגישות יזומות / לפי הצורך.
 • קבוצת תמיכה.
 • חשיבות שימור המסרים חיים בתודעת הלקוח.
 • הסיבות למעידות.
 • משמעות זמן הפנייה למטפל מרגע המעידה.
 • סוגי המענה שנותנים.
 • דיוק רשימה.
 • מעבר לתוכנית גמילה אחרת ו/או שילוב.
 • הבנת הגורמים המשפיעים על ירידה במשקל.
 • זמן / כוחות.
 • מאזן הסבירות.
 • הסיבה האמיתית שזה קורה.
 • כיצד מתמודדים?
 • סוגי הגמילות בהן ניתנים החזרים כספיים.
 • התנאי להחזר כספי.

פרקטיקום

הלמידה תתבצע תוך כדי צפייה בתהליכים אמיתיים כדי לקבל הבנה עמוקה על הרבדים השונים של התהליך הנפשי / מחשבתי שעובר המכור לכל אורך הדרך

לשיחת התאמה לתוכנית יש למלא פרטים:

אודות איילת ו"מרכז בן ארי"

תמונת-פנים-שלי-1

איילת בן ארי, ילידת 1971 ואם לשתי בנות.

עו”ד בהשכלתה המקורית, אולם בחרה לעזוב מקצוע זה ולהתמקד בטיפול באנשים.

לאיילת השכלה מגוונת ורחבה מתחום הטיפול האלטרנטיבי, ועסקה שנים רבות בטיפולים רגשיים וליווי תהליכי שינוי והתפתחות.

את “שיטת בן ארי” החלה לפתח, לאחר שהיא עצמה נגמלה מהתמכרות קשה לסיגריות, ממנה סבלה.

לאחר שנגמלה, החליטה להתמקד בעבודה עם מכורים לעישון ועוסקת בזה 13 שנים. 

עם השנים והניסיון הרב שצברה, פיתחה את השיטה שלה, המבוססת על מחקר ארוך שנים והבנה עמוקה את נפשו, פחדיו ומנגנוניו של המכור.

לאיילת קליניקה פרטית מצליחה והיא הובילה אלפי מכורים אל החופש.

ב 8 השנים האחרונות, לאחר שפיצחה את מנגנון ההתמכרות וזיהתה את הנוסחה והמנגנון שנכונים תמיד, הרחיבה את הפעילות בקליניקה הפרטית שלה גם להתמכרויות הקשורות לאוכל וזו עיקר עבודתה בשנים האחרונות.

בנוסף, החלה איילת בהכשרת מטפלים בשיטה שפיתחה, מחזור ראשון הסתיים בהצלחה וכעת המחזור השני יוצא לדרך.

הסמכות ותעודות:

✓ בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ובעלת רישיון לעסוק בעריכת דין במדינת ישראל.

✓ מטפלת מוסמכת בדימיון מודרך מטעם HMI בלוס אנג’לס, ובעלת הסמכה לעסוק בהיפנוזה קלינית בקליפורניה.

✓ מטפלת מוסמכת בשיטת NLP מטעם HMI  בלוס אנג’לס.

✓ מטפלת מוסמכת בשיטת EFT מטעם  Gary Craig.

✓ מנחת קבוצות תמיכה מטעם מכון מעגלים.

✓ מטפלת מוסמכת ברייקי ובעלת הרשאה להעביר חניכות.

✓ מנחת סדנאות בשיטת “העבודה” של ביירון קייטי.

מרכז בן ארי לגמילה מהתמכרויות – לקבלת יעוץ השאירו פרטים בטופס:

סיפורי הצלחה